UUA1V470MNL1GS
NichiconNichicon
UUA1V470MNL1GS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UUA1V470MNL1GS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD
Ngā Rauemi: 1.UUA1V470MNL1GS.pdf2.UUA1V470MNL1GS.pdf3.UUA1V470MNL1GS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UUA1V470MNL1GS
Tau Wae UUA1V470MNL1GS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui 47µF Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa UUA
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can - SMD
Pitch - Hononga 35V Paa / Case 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Ētahi Ingoa 493-6458-2
UUA1V470MNL1GS-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Tau o nga Kaihauturu 92mA Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Waehanga Kaihanga UUA1V470MNL1GS Life @ Temp. -
Hapa - Teitei - Tae (Max) 0.413" (10.50mm)
Whakaahua nui 47µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD Nga tono 5000 Hrs @ 105°C