UUA1H4R7MCL1GS
NichiconNichicon
UUA1H4R7MCL1GS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UUA1H4R7MCL1GS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4.7UF 20% 50V SMD
Ngā Rauemi: 1.UUA1H4R7MCL1GS.pdf2.UUA1H4R7MCL1GS.pdf3.UUA1H4R7MCL1GS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UUA1H4R7MCL1GS
Tau Wae UUA1H4R7MCL1GS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 4.7UF 20% 50V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa UUA Ripple Current @ Low Frequency 22mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 33mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa 493-9463-1
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.228" (5.80mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 3000 Hrs @ 105°C
Te kaha 4.7µF Nga tono General Purpose