UUA1HR47MCL1GS
NichiconNichicon
UUA1HR47MCL1GS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UUA1HR47MCL1GS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 0.47UF 20% 50V SMD
Ngā Rauemi: 1.UUA1HR47MCL1GS.pdf2.UUA1HR47MCL1GS.pdf3.UUA1HR47MCL1GS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UUA1HR47MCL1GS
Tau Wae UUA1HR47MCL1GS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 0.47UF 20% 50V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm)
Raupapa UUA Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa 493-9466-2
UUA1HR47MCL1GS-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.228" (5.80mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 0.47µF