PLG1A561MCO1TD
NichiconNichicon
PLG1A561MCO1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PLG1A561MCO1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 560UF 20% 10V T/H
Ngā Rauemi: 1.PLG1A561MCO1TD.pdf2.PLG1A561MCO1TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PLG1A561MCO1TD
Tau Wae PLG1A561MCO1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 560UF 20% 10V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 109370 pcs Pepa Raraunga 1.PLG1A561MCO1TD.pdf2.PLG1A561MCO1TD.pdf
Momo Polymer Te manawanui 560µF
Te Rahi Whenua Whenua 0.138" (3.50mm) Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa PLG RoHS Tūnga Tape & Box (TB)
Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose Ripeka Whakauru - Nga Waa Nui -
Ko te poari Radial, Can Pitch - Hononga 10V
Paa / Case - Ētahi Ingoa 493-14142-2
493-14142-2-ND
PLG1A561MCO1TD-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Waehanga Kaihanga PLG1A561MCO1TD Life @ Temp. 11 mOhm
Te Whakahaere Arataki 5.1A @ 100kHz Hapa -
Teitei - Tae (Max) 0.354" (9.00mm) Whakaahua nui 560µF ±20% 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 11 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 560UF 20% 10V T/H
Nga tono 2000 Hrs @ 105°C