PLG1A122MDO1TD
NichiconNichicon
PLG1A122MDO1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PLG1A122MDO1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 1200UF 20% 10V T/H
Ngā Rauemi: 1.PLG1A122MDO1TD.pdf2.PLG1A122MDO1TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PLG1A122MDO1TD
Tau Wae PLG1A122MDO1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 1200UF 20% 10V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 69997 pcs Pepa Raraunga 1.PLG1A122MDO1TD.pdf2.PLG1A122MDO1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm) Raupapa PLG
Ripple Current @ High Frequency 6.2A @ 100kHz Ratonga -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa 493-14141-1 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 9 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 1200µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 1200µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PLG1C331MCO1
PLG1C331MCO1
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 330UF 20% 16V T/H
I roto i te taonga: 110961 pcs
Tikiake: PLG1C331MCO1.pdf
RFQ
PLG1A122MDO1
PLG1A122MDO1
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 1200UF 20% 10V T/H