PLG1A561MCO1
NichiconNichicon
PLG1A561MCO1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PLG1A561MCO1
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 560UF 20% 10V T/H
Ngā Rauemi: 1.PLG1A561MCO1.pdf2.PLG1A561MCO1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PLG1A561MCO1
Tau Wae PLG1A561MCO1 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 560UF 20% 10V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 103873 pcs Pepa Raraunga 1.PLG1A561MCO1.pdf2.PLG1A561MCO1.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa PLG
Ripple Current @ High Frequency 5.1A @ 100kHz Ratonga -
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa 493-3110 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.354" (9.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 11 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 560µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 11 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 560µF