F971A475KAA
AVX CorporationAVX Corporation
F971A475KAA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F971A475KAA
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 4.7UF 10V 10% 1206
Ngā Rauemi: F971A475KAA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F971A475KAA
Tau Wae F971A475KAA Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 4.7UF 10V 10% 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 283689 pcs Pepa Raraunga F971A475KAA.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa F97 Ratonga AEC-Q200
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa 478-8555-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Rae Rahi Tae A
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm)
Ngā āhuatanga High Reliability Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 4 Ohm Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1206 (3216 Metric) 4 Ohm
Te kaha 4.7µF