F971A336MBAHT3
AVX CorporationAVX Corporation
F971A336MBAHT3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F971A336MBAHT3
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 33UF 20% 10V 1411
Ngā Rauemi: 1.F971A336MBAHT3.pdf2.F971A336MBAHT3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F971A336MBAHT3
Tau Wae F971A336MBAHT3 Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 33UF 20% 10V 1411 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 198777 pcs Pepa Raraunga 1.F971A336MBAHT3.pdf2.F971A336MBAHT3.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa F97-HT3 Ratonga AEC-Q200
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1411 (3528 Metric)
Ētahi Ingoa 478-12055-2 Tae Mahi -55°C ~ 135°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Rae Rahi Tae B
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 135°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm)
Ngā āhuatanga High Reliability Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.9 Ohm Whakaahuatanga Taipitopito 33µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1411 (3528 Metric) 1.9 Ohm
Te kaha 33µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
F971A336MCCHT3
F971A336MCCHT3
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP TANT 33UF 20% 10V 2312
I roto i te taonga: 90344 pcs
Tikiake: F971A336MCCHT3.pdf
RFQ
F971A336MBA
F971A336MBA
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP TANT 33UF 20% 10V SMD