F971A475MBAHT3
AVX CorporationAVX Corporation
F971A475MBAHT3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F971A475MBAHT3
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 4.7UF 20% 10V 1411
Ngā Rauemi: 1.F971A475MBAHT3.pdf2.F971A475MBAHT3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F971A475MBAHT3
Tau Wae F971A475MBAHT3 Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 4.7UF 20% 10V 1411 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 179846 pcs Pepa Raraunga 1.F971A475MBAHT3.pdf2.F971A475MBAHT3.pdf
Raupapa * Packaging Cut Tape (CT)
Ētahi Ingoa 478-12059-1 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Tantalum Capacitors
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
F971A475MBA
F971A475MBA
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP TANT 4.7UF 20% 10V SMD