F951C226MQAAQ2
AVX CorporationAVX Corporation
F951C226MQAAQ2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F951C226MQAAQ2
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 22UF 16V 20% 1206
Ngā Rauemi: F951C226MQAAQ2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F951C226MQAAQ2
Tau Wae F951C226MQAAQ2 Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 22UF 16V 20% 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 291150 pcs Pepa Raraunga F951C226MQAAQ2.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa F95, Frameless™ Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 478-8468-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Rae Rahi Tae Q Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.063" (1.60mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 3 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 22µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 16V 1206 (3216 Metric) 3 Ohm Te kaha 22µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
F951C226MBAAQ2
F951C226MBAAQ2
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP TANT 22UF 16V 20% 1210
I roto i te taonga: 140590 pcs
Tikiake: F951C226MBAAQ2.pdf
RFQ
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP TANT 22UF 16V 20% 1411
I roto i te taonga: 208568 pcs
Tikiake: F951C226MBAAQ2.pdf
RFQ
F951C226MQAAQ2
F951C226MQAAQ2
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP TANT 22UF 16V 20% 1206
Tikiake: F951C226MQAAQ2.pdf
F951C226MTAAQ2
F951C226MTAAQ2