F951C226MTAAQ2
NichiconNichicon
F951C226MTAAQ2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F951C226MTAAQ2
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP TANT 22UF 16V 20% 1210
Ngā Rauemi: F951C226MTAAQ2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F951C226MTAAQ2
Tau Wae F951C226MTAAQ2 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP TANT 22UF 16V 20% 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 179117 pcs Pepa Raraunga F951C226MTAAQ2.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 16V
Momo Conformal Coated Te manawanui 22µF
Te Rahi Whenua Whenua - Pūrere Pūrere Whakarato T
Rahi / Rahi 0.138" L x 0.106" W (3.50mm x 2.70mm) Raupapa F95, Frameless™
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 1411 (3528 Metric)
Ētahi Ingoa 493-2947-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga F951C226MTAAQ2 Life @ Temp. 1.4 Ohm
Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Whakaahua nui 22µF ±20% Conformal Coated Tantalum Capacitors 16V 1411 (3528 Metric) 1.4 Ohm ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP TANT 22UF 16V 20% 1210 Nga tono -
Ngā Hua e hāngai ana
F951C226MQAAQ2
F951C226MQAAQ2
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP TANT 22UF 16V 20% 1206
I roto i te taonga: 291150 pcs
Tikiake: F951C226MQAAQ2.pdf
RFQ
F951C226MTAAQ2
F951C226MTAAQ2
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP TANT 22UF 16V 20% 1411