F951C226KSAAQ2
NichiconNichicon
F951C226KSAAQ2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F951C226KSAAQ2
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP TANT 22UF 16V 10% 1206
Ngā Rauemi: F951C226KSAAQ2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F951C226KSAAQ2
Tau Wae F951C226KSAAQ2 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP TANT 22UF 16V 10% 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 193790 pcs Pepa Raraunga F951C226KSAAQ2.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 16V
Momo Conformal Coated Te manawanui 22µF
Te Rahi Whenua Whenua - Pūrere Pūrere Whakarato S
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa F95, Frameless™
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa 493-6562-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga F951C226KSAAQ2 Life @ Temp. 2 Ohm
Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Whakaahua nui 22µF ±10% Conformal Coated Tantalum Capacitors 16V 1206 (3216 Metric) 2 Ohm ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10%
Whakaahuatanga CAP TANT 22UF 16V 10% 1206 Nga tono -
Ngā Hua e hāngai ana
F951C226KBAAQ2
F951C226KBAAQ2
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP TANT 22UF 16V 10% 1411
I roto i te taonga: 222655 pcs
Tikiake: F951C226KBAAQ2.pdf
RFQ
F951C226MQAAQ2
F951C226MQAAQ2
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP TANT 22UF 16V 20% 1206
I roto i te taonga: 116803 pcs
Tikiake: F951C226MQAAQ2.pdf
RFQ
F951C226KSAAQ2
F951C226KSAAQ2
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP TANT 22UF 16V 10% 1206