F951A107MTAAQ2
AVX CorporationAVX Corporation
F951A107MTAAQ2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F951A107MTAAQ2
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 100UF 10V 20% 1411
Ngā Rauemi: F951A107MTAAQ2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F951A107MTAAQ2
Tau Wae F951A107MTAAQ2 Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 100UF 10V 20% 1411 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 149359 pcs Pepa Raraunga F951A107MTAAQ2.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.106" W (3.50mm x 2.70mm)
Raupapa F95, Frameless™ Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1411 (3528 Metric) Ētahi Ingoa 478-8424-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Rae Rahi Tae T Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.063" (1.60mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 600 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 100µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V 1411 (3528 Metric) 600 mOhm Te kaha 100µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
F951A107MTAAQ2
F951A107MTAAQ2
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP TANT 100UF 10V 20% 1210
I roto i te taonga: 4110 pcs
Tikiake: F951A107MTAAQ2.pdf
RFQ
F951A107MBAAM1Q2
F951A107MBAAM1Q2
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP TANT 100UF 10V 20% 1411