F951A107MTAAQ2
NichiconNichicon
F951A107MTAAQ2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F951A107MTAAQ2
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP TANT 100UF 10V 20% 1210
Ngā Rauemi: F951A107MTAAQ2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F951A107MTAAQ2
Tau Wae F951A107MTAAQ2 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP TANT 100UF 10V 20% 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4110 pcs Pepa Raraunga F951A107MTAAQ2.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 10V
Momo Conformal Coated Te manawanui 100µF
Te Rahi Whenua Whenua - Pūrere Pūrere Whakarato T
Rahi / Rahi 0.138" L x 0.106" W (3.50mm x 2.70mm) Raupapa F95, Frameless™
RoHS Tūnga Digi-Reel® Ko te poari 1411 (3528 Metric)
Ētahi Ingoa 493-4254-6 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga F951A107MTAAQ2 Life @ Temp. 600 mOhm
Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Whakaahua nui 100µF ±20% Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V 1411 (3528 Metric) 600 mOhm ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP TANT 100UF 10V 20% 1210 Nga tono -