F951A226KAAAQ2
NichiconNichicon
F951A226KAAAQ2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F951A226KAAAQ2
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP TANT 22UF 10V 10% 1206
Ngā Rauemi: F951A226KAAAQ2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F951A226KAAAQ2
Tau Wae F951A226KAAAQ2 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP TANT 22UF 10V 10% 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 172504 pcs Pepa Raraunga F951A226KAAAQ2.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 10V
Momo Conformal Coated Te manawanui 22µF
Te Rahi Whenua Whenua - Pūrere Pūrere Whakarato A
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.067" W (3.20mm x 1.70mm) Raupapa F95, Frameless™
RoHS Tūnga Cut Tape (CT) Ko te poari 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa 493-4255-1 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga F951A226KAAAQ2 Life @ Temp. 900 mOhm
Teitei - Tae (Max) 0.063" (1.60mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Whakaahua nui 22µF ±10% Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V 1206 (3216 Metric) 900 mOhm ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10%
Whakaahuatanga CAP TANT 22UF 10V 10% 1206 Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
F951A226KAAAQ2
F951A226KAAAQ2
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP TANT 22UF 10V 10% 1206