F950J157MBAAQ2
NichiconNichicon
F950J157MBAAQ2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F950J157MBAAQ2
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP TANT 150UF 6.3V 20% 1210
Ngā Rauemi: F950J157MBAAQ2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F950J157MBAAQ2
Tau Wae F950J157MBAAQ2 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP TANT 150UF 6.3V 20% 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 84501 pcs Pepa Raraunga F950J157MBAAQ2.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 6.3V
Momo Conformal Coated Te manawanui 150µF
Te Rahi Whenua Whenua - Pūrere Pūrere Whakarato B
Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) Raupapa F95, Frameless™
RoHS Tūnga Cut Tape (CT) Ko te poari 1411 (3528 Metric)
Ētahi Ingoa 493-2917-1 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga F950J157MBAAQ2 Life @ Temp. 400 mOhm
Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Whakaahua nui 150µF ±20% Conformal Coated Tantalum Capacitors 6.3V 1411 (3528 Metric) 400 mOhm ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP TANT 150UF 6.3V 20% 1210 Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
F950J157KBAAQ2
F950J157KBAAQ2
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP TANT 150UF 6.3V 10% 1210
I roto i te taonga: 92595 pcs
Tikiake: F950J157KBAAQ2.pdf
RFQ
F950J157MBAAQ2
F950J157MBAAQ2
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP TANT 150UF 6.3V 20% 1411