F950J107MTAAQ2
NichiconNichicon
F950J107MTAAQ2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F950J107MTAAQ2
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP TANT 100UF 6.3V 20% 1210
Ngā Rauemi: F950J107MTAAQ2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F950J107MTAAQ2
Tau Wae F950J107MTAAQ2 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP TANT 100UF 6.3V 20% 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 169339 pcs Pepa Raraunga F950J107MTAAQ2.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 6.3V
Momo Conformal Coated Te manawanui 100µF
Te Rahi Whenua Whenua - Pūrere Pūrere Whakarato T
Rahi / Rahi 0.138" L x 0.106" W (3.50mm x 2.70mm) Raupapa F95, Frameless™
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 1411 (3528 Metric)
Ētahi Ingoa 493-2915-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga F950J107MTAAQ2 Life @ Temp. 600 mOhm
Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Whakaahua nui 100µF ±20% Conformal Coated Tantalum Capacitors 6.3V 1411 (3528 Metric) 600 mOhm ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP TANT 100UF 6.3V 20% 1210 Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
F950J156MPAAQ2
F950J156MPAAQ2
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP TANT 15UF 6.3V 20% 0805
I roto i te taonga: 271963 pcs
Tikiake: F950J156MPAAQ2.pdf
RFQ
F950J157KBAAQ2
F950J157KBAAQ2
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP TANT 150UF 6.3V 10% 1210
I roto i te taonga: 92595 pcs
Tikiake: F950J157KBAAQ2.pdf
RFQ
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP TANT 150UF 6.3V 10% 1411
Tikiake: F950J157KBAAQ2.pdf
F950J107MSAAQ2
F950J107MSAAQ2
Whakaahuatanga: CAP TANT 100UF 6.3V 20% 1206
Tikiake: F950J107MSAAQ2.pdf
F950J107MTAAQ2
F950J107MTAAQ2
Whakaahuatanga: CAP TANT 100UF 6.3V 20% 1411