F950J226MRAAQ2
NichiconNichicon
F950J226MRAAQ2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F950J226MRAAQ2
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP TANT 22UF 6.3V 20% 0805
Ngā Rauemi: F950J226MRAAQ2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F950J226MRAAQ2
Tau Wae F950J226MRAAQ2 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP TANT 22UF 6.3V 20% 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 133906 pcs Pepa Raraunga F950J226MRAAQ2.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 6.3V
Momo Conformal Coated Te manawanui 22µF
Te Rahi Whenua Whenua - Pūrere Pūrere Whakarato R
Rahi / Rahi 0.087" L x 0.049" W (2.20mm x 1.25mm) Raupapa F95, Frameless™
RoHS Tūnga Cut Tape (CT) Ko te poari 0805 (2012 Metric)
Ētahi Ingoa 493-3163-1 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga F950J226MRAAQ2 Life @ Temp. 2 Ohm
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Whakaahua nui 22µF ±20% Conformal Coated Tantalum Capacitors 6.3V 0805 (2012 Metric) 2 Ohm ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP TANT 22UF 6.3V 20% 0805 Nga tono -