UVZ2G4R7MPD1TD
NichiconNichicon
UVZ2G4R7MPD1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVZ2G4R7MPD1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVZ2G4R7MPD1TD.pdf2.UVZ2G4R7MPD1TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVZ2G4R7MPD1TD
Tau Wae UVZ2G4R7MPD1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 474783 pcs Pepa Raraunga 1.UVZ2G4R7MPD1TD.pdf2.UVZ2G4R7MPD1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UVZ Ripple Current @ Low Frequency 50mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 80mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-13555-3
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 4.7µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UVZ2G4R7MPH
UVZ2G4R7MPH
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL
I roto i te taonga: 5493 pcs
Tikiake: UVZ2G4R7MPH.pdf
RFQ
UVZ2V010MED1TA
UVZ2V010MED1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1UF 20% 350V RADIAL
I roto i te taonga: 876929 pcs
Tikiake: UVZ2V010MED1TA.pdf
RFQ
UVZ2G4R7MPD
UVZ2G4R7MPD