UVZ2G3R3MPD1TD
NichiconNichicon
UVZ2G3R3MPD1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVZ2G3R3MPD1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3.3UF 20% 400V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVZ2G3R3MPD1TD.pdf2.UVZ2G3R3MPD1TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVZ2G3R3MPD1TD
Tau Wae UVZ2G3R3MPD1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 3.3UF 20% 400V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 662195 pcs Pepa Raraunga 1.UVZ2G3R3MPD1TD.pdf2.UVZ2G3R3MPD1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UVZ Ripple Current @ Low Frequency 38mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 60.8mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-13554-3
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 3.3µF Nga tono General Purpose