UVZ2G221MRH
NichiconNichicon
UVZ2G221MRH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVZ2G221MRH
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 400V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVZ2G221MRH.pdf2.UVZ2G221MRH.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVZ2G221MRH
Tau Wae UVZ2G221MRH Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 400V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4999 pcs Pepa Raraunga 1.UVZ2G221MRH.pdf2.UVZ2G221MRH.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.984" Dia (25.00mm)
Raupapa UVZ Ripple Current @ Low Frequency 660mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.056A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.492" (12.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 220µF Nga tono General Purpose