UVZ2G101MRH
NichiconNichicon
UVZ2G101MRH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVZ2G101MRH
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVZ2G101MRH.pdf2.UVZ2G101MRH.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVZ2G101MRH
Tau Wae UVZ2G101MRH Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4513 pcs Pepa Raraunga 1.UVZ2G101MRH.pdf2.UVZ2G101MRH.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.787" Dia (20.00mm)
Raupapa UVZ Ripple Current @ Low Frequency 450mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Te kaha 100µF