UVZ2AR47MDD1TD
NichiconNichicon
UVZ2AR47MDD1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVZ2AR47MDD1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVZ2AR47MDD1TD.pdf2.UVZ2AR47MDD1TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVZ2AR47MDD1TD
Tau Wae UVZ2AR47MDD1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1100317 pcs Pepa Raraunga 1.UVZ2AR47MDD1TD.pdf2.UVZ2AR47MDD1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa UVZ Ripple Current @ Low Frequency 7.1mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 14.2mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-13513-1
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Te kaha 0.47µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UVZ2AR33MDH
UVZ2AR33MDH
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 0.33UF 20% 100V RADIAL
I roto i te taonga: 4265 pcs
Tikiake: UVZ2AR33MDH.pdf
RFQ
UVZ2C010MED1TD
UVZ2C010MED1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1UF 20% 160V RADIAL
I roto i te taonga: 843352 pcs
Tikiake: UVZ2C010MED1TD.pdf
RFQ
UVZ2AR47MDD
UVZ2AR47MDD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL