UVZ2AR47MDD1TA
NichiconNichicon
UVZ2AR47MDD1TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVZ2AR47MDD1TA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVZ2AR47MDD1TA.pdf2.UVZ2AR47MDD1TA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVZ2AR47MDD1TA
Tau Wae UVZ2AR47MDD1TA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1076265 pcs Pepa Raraunga 1.UVZ2AR47MDD1TA.pdf2.UVZ2AR47MDD1TA.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa UVZ Ripple Current @ Low Frequency 7.1mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 14.2mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 0.47µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UVZ2AR33MDD1TA
UVZ2AR33MDD1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 0.33UF 20% 100V RADIAL
I roto i te taonga: 1052638 pcs
Tikiake: UVZ2AR33MDD1TA.pdf
RFQ
UVZ2C010MEH
UVZ2C010MEH
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1UF 20% 160V RADIAL
I roto i te taonga: 5581 pcs
Tikiake: UVZ2C010MEH.pdf
RFQ
UVZ2AR47MDD
UVZ2AR47MDD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL