UVZ1J470MEH
NichiconNichicon
UVZ1J470MEH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVZ1J470MEH
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVZ1J470MEH.pdf2.UVZ1J470MEH.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVZ1J470MEH
Tau Wae UVZ1J470MEH Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4567 pcs Pepa Raraunga 1.UVZ1J470MEH.pdf2.UVZ1J470MEH.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UVZ Ripple Current @ Low Frequency 120mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 240mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 47µF Nga tono General Purpose