UVZ1J332MRD
NichiconNichicon
UVZ1J332MRD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVZ1J332MRD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3300UF 20% 63V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVZ1J332MRD.pdf2.UVZ1J332MRD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVZ1J332MRD
Tau Wae UVZ1J332MRD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 3300UF 20% 63V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 71919 pcs Pepa Raraunga 1.UVZ1J332MRD.pdf2.UVZ1J332MRD.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.787" Dia (20.00mm)
Raupapa UVZ Ripple Current @ Low Frequency 1.95A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.2425A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-1361
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 3300µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 3300µF Nga tono General Purpose