UVY2V3R3MPD1TA
NichiconNichicon
UVY2V3R3MPD1TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVY2V3R3MPD1TA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3.3UF 20% 350V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVY2V3R3MPD1TA.pdf2.UVY2V3R3MPD1TA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVY2V3R3MPD1TA
Tau Wae UVY2V3R3MPD1TA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 3.3UF 20% 350V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 375965 pcs Pepa Raraunga 1.UVY2V3R3MPD1TA.pdf2.UVY2V3R3MPD1TA.pdf
Putanga - Kua tohua 350V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UVY Ripple Current @ Low Frequency 30mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 48mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Te kaha 3.3µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UVY2V331MRD
UVY2V331MRD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 330UF 20% 350V RADIAL
I roto i te taonga: 27167 pcs
Tikiake: UVY2V331MRD.pdf
RFQ
UVY2V3R3MPD
UVY2V3R3MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3.3UF 20% 350V RADIAL