UVY2V330MHD
NichiconNichicon
UVY2V330MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVY2V330MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 350V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVY2V330MHD.pdf2.UVY2V330MHD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVY2V330MHD
Tau Wae UVY2V330MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 350V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 156035 pcs Pepa Raraunga 1.UVY2V330MHD.pdf2.UVY2V330MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 350V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UVY Ripple Current @ Low Frequency 170mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 272mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-16203
UVY2V330MHD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 33µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UVY2V3R3MPD1TA
UVY2V3R3MPD1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3.3UF 20% 350V RADIAL
I roto i te taonga: 375965 pcs
Tikiake: UVY2V3R3MPD1TA.pdf
RFQ
UVY2V3R3MPD
UVY2V3R3MPD
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 425416 pcs
Tikiake: UVY2V3R3MPD.pdf
RFQ
UVY2V330MHD1TO
UVY2V330MHD1TO