UVY2E680MHD
NichiconNichicon
UVY2E680MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVY2E680MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 68UF 20% 250V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVY2E680MHD.pdf2.UVY2E680MHD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVY2E680MHD
Tau Wae UVY2E680MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 68UF 20% 250V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 124354 pcs Pepa Raraunga 1.UVY2E680MHD.pdf2.UVY2E680MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UVY Ripple Current @ Low Frequency 270mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 432mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-17373
UVY2E680MHD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 33 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 68µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 68µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UVY2E470MHD1TO
UVY2E470MHD1TO
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL
I roto i te taonga: 109856 pcs
Tikiake: UVY2E470MHD1TO.pdf
RFQ
UVY2E470MHD
UVY2E470MHD
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 182196 pcs
Tikiake: UVY2E470MHD.pdf
RFQ
UVY2E680MHD1TN
UVY2E680MHD1TN
Whakaahuatanga: CAP ALUM 68UF 20% 250V RADIAL