UVY2E470MHD
NichiconNichicon
UVY2E470MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVY2E470MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVY2E470MHD.pdf2.UVY2E470MHD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVY2E470MHD
Tau Wae UVY2E470MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 182196 pcs Pepa Raraunga 1.UVY2E470MHD.pdf2.UVY2E470MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UVY Ripple Current @ Low Frequency 190mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 304mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-16195
UVY2E470MHD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 47µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UVY2E471MRD
UVY2E471MRD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470UF 20% 250V RADIAL
I roto i te taonga: 39012 pcs
Tikiake: UVY2E471MRD.pdf
RFQ
UVY2E470MHD1TO
UVY2E470MHD1TO
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL