UVY1H3R3MDD
NichiconNichicon
UVY1H3R3MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVY1H3R3MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVY1H3R3MDD.pdf2.UVY1H3R3MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVY1H3R3MDD
Tau Wae UVY1H3R3MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1041265 pcs Pepa Raraunga 1.UVY1H3R3MDD.pdf2.UVY1H3R3MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa UVY Ripple Current @ Low Frequency 25mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 50mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Te kaha 3.3µF