UVY1H331MPD
NichiconNichicon
UVY1H331MPD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVY1H331MPD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVY1H331MPD.pdf2.UVY1H331MPD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVY1H331MPD
Tau Wae UVY1H331MPD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 455517 pcs Pepa Raraunga 1.UVY1H331MPD.pdf2.UVY1H331MPD.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UVY Ripple Current @ Low Frequency 410mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa 493-16359
UVY1H331MPD-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 330µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Te kaha 330µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UVY1H3R3MDD1TA
UVY1H3R3MDD1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 1139201 pcs
Tikiake: UVY1H3R3MDD1TA.pdf
RFQ
UVY1H330MDD1TD
UVY1H330MDD1TD
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 1924937 pcs
Tikiake: UVY1H330MDD1TD.pdf
RFQ
UVY1H331MPD1TD
UVY1H331MPD1TD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL