UVR2E2R2MED1TD
NichiconNichicon
UVR2E2R2MED1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVR2E2R2MED1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2.2UF 20% 250V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVR2E2R2MED1TD.pdf2.UVR2E2R2MED1TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVR2E2R2MED1TD
Tau Wae UVR2E2R2MED1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 2.2UF 20% 250V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 882397 pcs Pepa Raraunga 1.UVR2E2R2MED1TD.pdf2.UVR2E2R2MED1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UVR Ripple Current @ Low Frequency 33mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa 493-12848-1 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 2.2µF