UVR2E221MRA6
NichiconNichicon
UVR2E221MRA6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVR2E221MRA6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 250V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVR2E221MRA6.pdf2.UVR2E221MRA6.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVR2E221MRA6
Tau Wae UVR2E221MRA6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 250V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4241 pcs Pepa Raraunga 1.UVR2E221MRA6.pdf2.UVR2E221MRA6.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.866" Dia (22.00mm)
Raupapa UVR Ripple Current @ Low Frequency 820mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.312A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 220µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UVR2E2R2MEA
UVR2E2R2MEA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2.2UF 20% 250V RADIAL
I roto i te taonga: 4551 pcs
Tikiake: UVR2E2R2MEA.pdf
RFQ
UVR2E220MHA
UVR2E220MHA
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 4226 pcs
Tikiake: UVR2E220MHA.pdf
RFQ
UVR2E221MRA
UVR2E221MRA
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 250V RADIAL