UVR1J332MRD6
NichiconNichicon
UVR1J332MRD6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVR1J332MRD6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3300UF 20% 63V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVR1J332MRD6.pdf2.UVR1J332MRD6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVR1J332MRD6
Tau Wae UVR1J332MRD6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 3300UF 20% 63V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 55136 pcs Pepa Raraunga 1.UVR1J332MRD6.pdf2.UVR1J332MRD6.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.984" Dia (25.00mm)
Raupapa UVR Ripple Current @ Low Frequency 2.6A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.99A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-1132
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.492" (12.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 3300µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 3300µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UVR1J331MPD1TD
UVR1J331MPD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 431803 pcs
Tikiake: UVR1J331MPD1TD.pdf
RFQ
UVR1J471MHD
UVR1J471MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 268858 pcs
Tikiake: UVR1J471MHD.pdf
RFQ
UVR1J332MRD
UVR1J332MRD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3300UF 20% 63V RADIAL