UVR1J332MRD
NichiconNichicon
UVR1J332MRD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVR1J332MRD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3300UF 20% 63V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVR1J332MRD.pdf2.UVR1J332MRD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVR1J332MRD
Tau Wae UVR1J332MRD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 3300UF 20% 63V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 62564 pcs Pepa Raraunga 1.UVR1J332MRD.pdf2.UVR1J332MRD.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.787" Dia (20.00mm)
Raupapa UVR Ripple Current @ Low Frequency 2.7A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.105A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-1131
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 3300µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 3300µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UVR1J470MED1TD
UVR1J470MED1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 857935 pcs
Tikiake: UVR1J470MED1TD.pdf
RFQ
UVR1J332MRD6
UVR1J332MRD6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3300UF 20% 63V RADIAL