UVR1J330MED
NichiconNichicon
UVR1J330MED Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVR1J330MED
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVR1J330MED.pdf2.UVR1J330MED.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVR1J330MED
Tau Wae UVR1J330MED Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1219876 pcs Pepa Raraunga 1.UVR1J330MED.pdf2.UVR1J330MED.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UVR Ripple Current @ Low Frequency 140mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 280mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-1122
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 33µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UVR1J332MRA
UVR1J332MRA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3300UF 20% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 5948 pcs
Tikiake: UVR1J332MRA.pdf
RFQ
UVR1J330MED1TD
UVR1J330MED1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL