UVR1J221MPD1TD
NichiconNichicon
UVR1J221MPD1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVR1J221MPD1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVR1J221MPD1TD.pdf2.UVR1J221MPD1TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVR1J221MPD1TD
Tau Wae UVR1J221MPD1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 254057 pcs Pepa Raraunga 1.UVR1J221MPD1TD.pdf2.UVR1J221MPD1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UVR Ripple Current @ Low Frequency 490mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 735mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-12799-1
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 220µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UVR1J220MDD1TD
UVR1J220MDD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 1087464 pcs
Tikiake: UVR1J220MDD1TD.pdf
RFQ
UVR1J330MED1TA
UVR1J330MED1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 915547 pcs
Tikiake: UVR1J330MED1TA.pdf
RFQ
UVR1J221MPD
UVR1J221MPD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL