UVR1H010MDD6
NichiconNichicon
UVR1H010MDD6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVR1H010MDD6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVR1H010MDD6.pdf2.UVR1H010MDD6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVR1H010MDD6
Tau Wae UVR1H010MDD6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 816200 pcs Pepa Raraunga 1.UVR1H010MDD6.pdf2.UVR1H010MDD6.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm)
Raupapa UVR Ripple Current @ Low Frequency 17mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 34mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.059" (1.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 1µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UVR1H010MDD1TA
UVR1H010MDD1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 2090919 pcs
Tikiake: UVR1H010MDD1TA.pdf
RFQ
UVR1E682MRD6
UVR1E682MRD6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 6800UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 77278 pcs
Tikiake: UVR1E682MRD6.pdf
RFQ
UVR1H010MDD6TP
UVR1H010MDD6TP