UVR1E682MRD6
NichiconNichicon
UVR1E682MRD6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVR1E682MRD6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 6800UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVR1E682MRD6.pdf2.UVR1E682MRD6.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVR1E682MRD6
Tau Wae UVR1E682MRD6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 6800UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 77278 pcs Pepa Raraunga 1.UVR1E682MRD6.pdf2.UVR1E682MRD6.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.787" Dia (20.00mm)
Raupapa UVR Ripple Current @ Low Frequency 2.7A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.105A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-1070
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.299" (33.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 6800µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 6800µF Nga tono General Purpose