UVP2A4R7MED
NichiconNichicon
UVP2A4R7MED Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVP2A4R7MED
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVP2A4R7MED.pdf2.UVP2A4R7MED.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVP2A4R7MED
Tau Wae UVP2A4R7MED Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 559329 pcs Pepa Raraunga 1.UVP2A4R7MED.pdf2.UVP2A4R7MED.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UVP Ripple Current @ Low Frequency 47mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Bi-Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa 493-16148
UVP2A4R7MED-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 4.7µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UVP2AR47MDD1TD
UVP2AR47MDD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL
I roto i te taonga: 1171937 pcs
Tikiake: UVP2AR47MDD1TD.pdf
RFQ
UVP2AR47MDD1TA
UVP2AR47MDD1TA
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 643545 pcs
Tikiake: UVP2AR47MDD1TA.pdf
RFQ
UVP2A4R7MED1TA
UVP2A4R7MED1TA
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL
Tikiake: UVP2A4R7MED1TA.pdf
UVP2A3R3MED1TD
UVP2A3R3MED1TD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3.3UF 20% 100V RADIAL