UVP2A3R3MED
NichiconNichicon
UVP2A3R3MED Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVP2A3R3MED
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3.3UF 20% 100V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVP2A3R3MED.pdf2.UVP2A3R3MED.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVP2A3R3MED
Tau Wae UVP2A3R3MED Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 3.3UF 20% 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 646115 pcs Pepa Raraunga 1.UVP2A3R3MED.pdf2.UVP2A3R3MED.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UVP Ripple Current @ Low Frequency 39mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 78mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Bi-Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-16146
UVP2A3R3MED-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 3.3µF Nga tono General Purpose