UVP1A472MHD
NichiconNichicon
UVP1A472MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVP1A472MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4700UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVP1A472MHD.pdf2.UVP1A472MHD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVP1A472MHD
Tau Wae UVP1A472MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 4700UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 86309 pcs Pepa Raraunga 1.UVP1A472MHD.pdf2.UVP1A472MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa UVP Ripple Current @ Low Frequency 2.16A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.484A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Bi-Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-12442
UVP1A472MHD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.476" (37.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 4700µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 4700µF Nga tono General Purpose