UVP1A471MPD
NichiconNichicon
UVP1A471MPD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVP1A471MPD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVP1A471MPD.pdf2.UVP1A471MPD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVP1A471MPD
Tau Wae UVP1A471MPD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 342184 pcs Pepa Raraunga 1.UVP1A471MPD.pdf2.UVP1A471MPD.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UVP Ripple Current @ Low Frequency 410mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Bi-Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa 493-17353
UVP1A471MPD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 470µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UVP1A471MPD1TD
UVP1A471MPD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL