UVK2E101MHD
NichiconNichicon
UVK2E101MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVK2E101MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 250V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVK2E101MHD.pdf2.UVK2E101MHD.pdf
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVK2E101MHD
Tau Wae UVK2E101MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 250V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 138710 pcs Pepa Raraunga 1.UVK2E101MHD.pdf2.UVK2E101MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UVK Ripple Current @ Low Frequency 440mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 704mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-16355
UVK2E101MHD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 33 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 100µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UVK2DR47MED1TD
UVK2DR47MED1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 0.47UF 20% 200V RADIAL
I roto i te taonga: 1624934 pcs
Tikiake: UVK2DR47MED1TD.pdf
RFQ
UVK2E221MHD
UVK2E221MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 250V RADIAL
I roto i te taonga: 60094 pcs
Tikiake: UVK2E221MHD.pdf
RFQ
UVK2E101MHD1TN
UVK2E101MHD1TN
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 250V RADIAL