UVK2DR47MED1TA
NichiconNichicon
UVK2DR47MED1TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVK2DR47MED1TA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 0.47UF 20% 200V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVK2DR47MED1TA.pdf2.UVK2DR47MED1TA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVK2DR47MED1TA
Tau Wae UVK2DR47MED1TA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 0.47UF 20% 200V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 947899 pcs Pepa Raraunga 1.UVK2DR47MED1TA.pdf2.UVK2DR47MED1TA.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UVK Ripple Current @ Low Frequency 15mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 24mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 0.47µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UVK2DR33MED1TD
UVK2DR33MED1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 0.33UF 20% 200V RADIAL
I roto i te taonga: 1577942 pcs
Tikiake: UVK2DR33MED1TD.pdf
RFQ
UVK2DR33MED1TA
UVK2DR33MED1TA
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 888090 pcs
Tikiake: UVK2DR33MED1TA.pdf
RFQ
UVK2DR47MED
UVK2DR47MED
Whakaahuatanga: CAP ALUM 0.47UF 20% 200V RADIAL