UUN1J331MRQ1MS
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UUN1J331MRQ1MS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 330UF 20% 63V SMD
Ngā Rauemi: 1.UUN1J331MRQ1MS.pdf2.UUN1J331MRQ1MS.pdf3.UUN1J331MRQ1MS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UUN1J331MRQ1MS
Tau Wae UUN1J331MRQ1MS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 330UF 20% 63V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.831" L x 0.831" W (21.10mm x 21.10mm) Rahi / Rahi 0.787" Dia (20.00mm)
Raupapa UUN Ripple Current @ Low Frequency 590mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 885mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Bi-Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can - SMD Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.886" (22.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 330µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 330µF Nga tono General Purpose