UUN1J331MNQ6MS
Hua Hua
Tau Wae: UUN1J331MNQ6MS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 330UF 20% 63V SMD
Ngā Rauemi: 1.UUN1J331MNQ6MS.pdf2.UUN1J331MNQ6MS.pdf3.UUN1J331MNQ6MS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
150 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UUN1J331MNQ6MS
Tau Wae UUN1J331MNQ6MS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 330UF 20% 63V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.752" L x 0.752" W (19.10mm x 19.10mm) Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa UUN Ripple Current @ Low Frequency 590mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 885mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Bi-Polar Paa / Case Radial, Can - SMD
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Teitei - Tae (Max) 0.886" (22.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 330µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 330µF Nga tono General Purpose