UUJ2W3R3MNQ1MS
NichiconNichicon
UUJ2W3R3MNQ1MS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UUJ2W3R3MNQ1MS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3.3UF 20% 450V SMD
Ngā Rauemi: 1.UUJ2W3R3MNQ1MS.pdf2.UUJ2W3R3MNQ1MS.pdf3.UUJ2W3R3MNQ1MS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UUJ2W3R3MNQ1MS
Tau Wae UUJ2W3R3MNQ1MS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 3.3UF 20% 450V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.535" L x 0.535" W (13.60mm x 13.60mm) Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UUJ Ripple Current @ Low Frequency 40mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Radial, Can - SMD
Ētahi Ingoa 493-16089-2
UUJ2W3R3MNQ1MS-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.571" (14.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 3.3µF