UUJ2W330MNQ6MS
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UUJ2W330MNQ6MS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 450V SMD
Ngā Rauemi: 1.UUJ2W330MNQ6MS.pdf2.UUJ2W330MNQ6MS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
150 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UUJ2W330MNQ6MS
Tau Wae UUJ2W330MNQ6MS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 450V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 40263 pcs Pepa Raraunga 1.UUJ2W330MNQ6MS.pdf2.UUJ2W330MNQ6MS.pdf
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.752" L x 0.752" W (19.10mm x 19.10mm) Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa UUJ Ripple Current @ Low Frequency 160mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 256mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can - SMD
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Teitei - Tae (Max) 0.886" (22.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 33µF Nga tono General Purpose